درباره ما

نام مظفریان برای یکایک ایرانیان آشناست . اینکه هر ایرانی با شنیدن نام جواهر ، از مظفریان یاد می کند به سبب سابقه درخشان و کهن این خاندان است که با نزدیک به سیصد سال تجربه از دیرینه ترین خانواده های گوهر شناس جهان به شمار می رود . 

سرآغاز حرفه این خانواده هم زمان با سلسله زندیه بوده است و در دوران قاجار به محبوبیت و جایگاهی چشم گیر دست یافت و از آن زمان تا کنون نامی آشنا و پر آوازه در این حرفه به شمار می رود .

در این میان سیاوش مظفریان با بهره گیری از تجربیات و سابقه گرانقدر خانوادگی و گذراندن دوره های علمی و تخصصی روز گوهر شناسی ، با بهره مندی از طراحی های منحصر به فرد و ماندگار خود و با استفاده از تکنیک هاو تجهیزات مدرن تولید جواهرات ، در کنار تیمی از زبده ترین جواهرسازان و صنعتگران معاصر ایران ، به کیفیتی بی همتا در تولید جواهرات فاخر در سطح بین المللی دست یافته است . 

درباره سیاوش مظفریان

سیاوش مظفریان با اخذ مدرک و گواهینامه های معتبر بین المللی همچون GIA و چندین موسسه بین المللی دیگر و با طی دوره های حرفه ای و چندین نشان ISO و … به عنوان کارشناسی خبره به بالاترین مدارج این حرفه دست یافته است . ضمنا ایشان با دارا بودن مجوز ویژه طراحی و ساخت جواهر ، ساعت های جواهر نشان ، طلا و نقره و علاوه بر آن ارایه و فروش تمامی این محصولات و همچنین ایجاد لابراتواری تخصصی ، سیاوش مظفریان را به برندی متمایز و پر افتخار تبدیل کرده است . 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *